Aiad

Puitaiad

4Puitaiad on levinuim piirdeaedade tüüp. Puidust piirdeaeaiad on vastupidavad ja sobivad praktiliselt kõikjale.  Puitaedu kasutatakse ka kruntidevaheliste piiride eraldamiseks peamiselt kohtades, kus soovitakse rohkem privaatsust või mis on tuultele avatud.

Puitaiad sobivad ka hästi müra takistamiseks. Puitaedadest ehitame nii lippaedu kui ka horisontaallaudisaedu. Puitmaterjalist on võimalik valida hööveldatud ja saetud puidu vahel.

Puitaedu on võimalik tellida erineva viimistlusega nagu näiteks värvitud, peitsitud või sügavimmutatud.

Postideks kasutame peamiselt pulbervärvitud või tsingitud nelikant metallposte.

 

Võrkaiad

16Võrkaiad on enimlevinud kruntidevaheliste piirete eraldamiseks. Võrkaia paigaldamine on kiirem ja soodsam võrreldes teiste piirdeaia tüüpidega.

Postideks kasutame spetsiaalselt võrkaedadele mõeldud metallposte. Valikus on kuumtsingitud ja värvitud rohelinsed RAL 6005 postid.  Võrgumaterjalidest on võimalik valida kuumtsingitud või PVC kattega kaetud kuumtsingitud roheline RAL 6005 võrkude vahel.

 

Paneelaiad

3Paneelaiad on võrreldes võrkaiaga tugevamad. Paneelaia paneele on võimalik vajadusel kergelt vahetada. Paneelaiad sobivad: eramajade, tootmishoonete ja ka muude hoonete piiramiseks, kus tavaline võrkaed jääb nõrgaks. 3D paneelil on spetsiaalsed 3D painutusega tugevdusvoldid.

Kasutatava traadi diameeter 4mm või 5mm. Keevispaneeli silma suurus 50*200mm või 50*100mm. Aiapaneeli pikkus 2505mm ja kõrgus 830mm kuni 2430mm. Viimistlus- tsingitud, kuumtsingitud või värvitud.

 

Metallaiad

1Metallaiad on kõige esinduslikumad ning ühtlasi on see ka kõige kallim piirdeaia lahendus. Enim levinud metallaia tüüp on varbaed mis on ka kõige odavam metallaia tüüp.

Võimalik on tellida ka sepistatud metallaedasid.

Kõik metallaiad tuleks esmalt kuumtsinkida ja vajadusel värvida RAL kataloogi järgi sobivat värvi, et tagada maksimaalne korrosioonikaitse.Metallaia juurde pakume ka samas stiilis tiibväravaid, liugväravaid ja jalgväravaid.