Mida on vaja mõõta

Kõikidel Koduvärav Grupp OÜ poolt müüdavatel ustel on CE märgistus, mis on sätestatud Euroopa Liidu turvastandardi EN 13241-1:2003 sätetes.

Tõstuks paigaldatakse ava sisepinnale. Väga tähtis on, et ava põsed ja sillus on seespool ühes tasapinnas ja loodis. Mida tasasem on ava pind, seda parem on tihendite nakkuvus ning seda parem on paigalduse tulemus.  Põrand peab olema loodis ja ühes tasapinnas.

 

Ukseleht

 

Paneeli tüübid

Paneelid

 

Jalgvärav

jalgväravTõstuksele on võimalik tellida ka sisseehitatud jalgvärav. Jalgvärav annab lisasissepääsu garaaži. Jalgvärav pikendab ukse eluiga, säästab energiat ja hoiab siseruumi soojana.

Jalgväravad on varustatud uksesulguri, ukselingi ja silinderlukuga. Jalgvärava ümber olevad tihendid tagavad ukse soojusisolatsiooni.

Standarduks 800*1900 mm. Jalgvärav avaneb väljapoole. Jalgväravat on võimalik tellida parem ja vasakpoolsena.

 

 

Tõstukse tõsteviisid

tosteviisid_UUS

 

Tõstukse lisavarustus

Automaatika Tiziano Tõstuksele kuni 2.9m kõrge ja kuni 60kg. Mootor 24V. Isesulgumis funksioon. Valgustus.
bft argo BFT Argo/ G; Tõstuksele kuni 35m2. Mootor 24V. Tõstekiirus 18-30 pööret minutis. Tundlikus takistusele. Tõstekiiruse reguleerimis võimalus.
Tõstukse tali; Suurte uste lihtsamaks avamiseks.
Tõstukse käepide Tõstukse käepide
riiv Tõstukse riiv
aken Tõstukse aken; Ristkülikukujuline aken
trosslukk Tõstukse trosslukk; Hädaavamislukk automaatikaga garaažiuksele juhul kui puudub garaaži lisa sissepääs. Saab avada ukse.
Tõstukse välislukk Tõstukse välislukk; Vajalik manuaalselt kasutataval tõstuksel millel tõstuks on ainus sissepääs garaaži.