Väravad

Liugvärav

6Liugvärava eeliseks on väga lihtne ja töökindel konstruksioon. Liugvärav avaneb paraleelselt piirdeaiaga võttes oluliselt vähem ruumi kui tiibväravad. Liugvärav on vastupidav tuulekoormusele. Liugvärav on turvalise ja tugeva konstruktsiooniga.

Liugväravat on võimalik tellida tsingituna mis, tagab konstruktsiooni kaitse korrosiooni eest.Võimalik on ka liugvärav värvida RAL- värvikoodide järgi. Saab valida just endale sobiva värvitooniga värava.

Värava täidisena on võimalik kasutada erinevaid materjale nagu näiteks puit, metallvardad, võrk, 3D paneel jne.Avamine toimub käsitsi või elektriajamiga. Mugavuse tagamiseks soovitame alati tellida värav koos automaatikaga.

Tiibvärav

33Tiibvärav on soodsam ja lihtsama konstruksiooniga kui liugvärav. Tiibvärav on kaetud enamasti sama materjaliga nagu ka piirdeaed nagu näiteks puitlaudis, metallteibad või võrk.

Tiibvärav vajab rohkem ruumi, kuna avaneb sisse või väljapoole vajades avamiseks vaba ruumi. Sellest tulenevalt on oluline talvisel perioodil hoida sissesõidutee lumest puhtana.

Tiibväravat saab avada nii manuaalselt kui ka automaatselt. Manuaalselt avamise puhul on väravad varustatud tuuleriiviga.

Tiibväravat on võimalik tellida tsingituna mis tagab konstruktsiooni kaitse korrosiooni eest. Võimalik on ka tiibvärav värvida RAL- värvikoodide järgi. Saab valida just endale sobivat värvitooni värava.

Jalgvärav

34Jalgvärav on mõeldud kergliiklusvahendite ja inimeste läbipääsuks hoovi. Jalgväravat on võimalik paigalda lahti käima sisse või väljapoole.

jalgväravat on võimalik tellida tsingituna mis tagab konstruktsiooni kaitse korrosiooni eest. Võimalik on ka jalgvärav värvida RAL- värvikoodide järgi. Saab valida just endale sobivat värvitooni värava.

Jalgväravad on varustatud mehhaanilise luku või elektrilukuga turvalisuse tagamiseks. Jalgvärav tehakse üldiselt samast täitematerjalist mis autovärav.